PlayYourNewLife

PlayYourNewLife IP: 193.33.177.124:22003

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Forum By Jages.

#1 2016-02-19 19:01:41

Ogurasek
Administrator
Dołączył: 2016-02-17
Liczba postów: 8
Windows XPOpera 35.0.2066.68

Rekrutacje na moderatora serwera PYNL uważam za oficjalnie otwartą

Login z gry:
Nick z gry:
Serial:
Staż na serwerze:
Imię:
Wiek:
Dlaczego akurat ty:
Jakie nowosci wniósł byś na serwer:
Czy Byłeś karany Na serwerze?(jeśli tak to za co?):
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Jakim komunikatorem głosowym się posługujesz?:
Co wg ciebie trzeba zmienić na serwerze?:

Offline

#2 2016-02-19 19:19:57

Jages
Administrator
Dołączył: 2016-02-15
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 44.0

Odp: Rekrutacje na moderatora serwera PYNL uważam za oficjalnie otwartą

Login z gry: Jages

Nick z gry: Jages

Serial: 14EA63EAD90AA7338C5DA93B1BB8D4F2

Staż na serwerze: 1 miesiąc

Imię: Rafał

Wiek: 14 lat

Coś o sobie: Witam, jestem Rafał uczęszczam do 1 klay gimnazjum. Moje zainteresowania to Sport, motoryzacja oraz dziewczyny ;3. Dosyć dużo czasu spędzam na graniu więc będę mógł pilnować serwera. Na wielu innych serwerach byłem już moderatorem czy nawet Adminem. Szybko się uczę i zawsze służę pomocą. Lubię pomagać nowym. Jeżeli ktoś nie będzie czegoś wiedział chętnie go oprowadzę po serwerze. Oczywiście mam swoje nerwy nie będę ukrywał. Gdy ktoś mnie zdenerwuję pewnie odpowiem mu tym samym. Nie każdy jest idealny. Ale mam swoje wady i zalety. Mapę San Andreas znam w 100%. Może nie umiem pisać skryptów ale i tak mogę w czymś pomóc, znaleźć czy podsunąć pomysł. Z ortografią to sam nie wiem. Jakoś tego nie widzę czy robie dużo błędów czy też nie, ale myślę, że nie jest najgorzej. Zawsze będę świecił przykładem dla innych. Wrazie problemów będę mógł coś pomóc przy opłacaniu. Jednakże bez przesady ;3.

Jakie nowosci wniósł byś na serwer: Nie wiem czy to nowość, ale był bym takim punktem pomocy. Gdy ktoś by czegoś potrzebował, nie wiedział czegoś chętnie będę pomagać

Czy Byłeś karany Na serwerze?(jeśli tak to za co?): Nie, nie byłem nigdy karany.

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Owszem, posiadam.

Jakim komunikatorem głosowym się posługujesz?: Skype, ts3, mumble

Co wg ciebie trzeba zmienić na serwerze?: Według mnie serwer i tak jest już świetny i nic nie trzeba zmieniać .

PS: Zmieniłem troche wzór podania myślę, że się nie obrazisz ;3


rachel-williams.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot